

Jeroen Spitzenberger vindt 50 worden ‘niet zo’n ding’
Jeroen Spitzenberger vindt “vijftig worden helemaal niet zo’n ding”. Dat verklapt de 49-jarige acteur zaterdag aan De Telegraaf. “Ik hoop dat ik het haal”, zegt hij. “Het is dat mijn zoon met een grijns op zijn gezicht vraagt: binnenkort een feestje, pa? Op dat soort momenten dringt het even door. Verder ben ik er helemaal niet mee bezig.”
Zijn kinderen houden de acteur ook jong, zegt hij. “Ik heb twee gasten thuis die de puberteit zo’n beetje hebben uitgevonden en dat zorgt voor heel veel humor aan de keukentafel”, meldt hij. “We hebben een heel open gezin en maken alles bespreekbaar. Zo blijf je als boomer ook een beetje bij.”
Spitzenberger heeft ook nog een zoontje van vier maanden. Daarnaast speelt hij in de voorstelling Cyrano en neemt hij het tweede seizoen van de serie Haantjes op. “Mijn leven is op dit moment echt een grote puzzel met een volle agenda en een kleintje”, bekent hij. “Tegelijkertijd weet je dat het tijdelijk is. Ons zoontje blijft niet voor eeuwig baby. Die gebroken nachten hakken erin, maar we doen het samen en dat gaat goed.”
Deze situatie is vol te houden “door de situatie te accepteren en te ontspannen”, aldus Spitzenberger. “Door je te realiseren dat het voortkomt uit fijne en goede dingen. Cyrano de Bergerac is een fantastische voorstelling, maar hij kost mij ook veel energie. Energie die het mij elke avond ook weer oplevert. Ik moet wel zorgen dat ik niet doordender en mijn lijf goed blijf aanvoelen.”
Bron: BuzzE
Laatste nieuws



