Media en Cultuur - 23 februari 2025 om 10:35

Bijbel die Robert Kardashian aan O.J. Simpson gaf geveild

Een bijbel die advocaat Robert Kardashian aan oud-footballspeler en -acteur O.J. Simpson gaf na zijn beruchte achtervolging, gaat binnenkort onder de hamer. Het boek bevat een speciaal voor Simpson geschreven tekst van de hand van de vader van realityster Kim Kardashian en haar zussen, meldt TMZ.

Simpson kreeg de bijbel de dag nadat hij was gearresteerd na de achtervolging op de snelweg, die in 1994 live op de Amerikaanse tv werd uitgezonden. Op de achterkant staat de naam van zijn raadsman en in het boek zelf schreef hij een boodschap van hoop voor Simpson, die werd verdacht van het doodschieten van zijn ex-vrouw en haar nieuwe vriend. De acteur heeft altijd ontkend en werd vrijgesproken, maar werd later in een civiele zaak alsnog veroordeeld tot het betalen van miljoenen dollars aan schadevergoeding.

“Dit boek zal je helpen”, luidde de boodschap van Kardashian aan Simpson. “God houdt van je en zal door Zijn woorden tegen je spreken. Lees dit boek iedere dag. God heeft een bepaald plan voor jouw leven. Jij bent zijn kind en Hij zal je opnieuw inzetten. Ik houd van je en God houdt van je.”

Op de veiling, die mogelijk tussen 12 en 29 maart plaatsvindt, worden nog meer items geveild van de voormalige acteur die vorig jaar op 76-jarige leeftijd overleed aan de gevolgen van kanker. Ook foto’s van Simpson met voormalig president Bill Clinton en beelden van zichzelf in de films The Naked Gun en The Cassandra Crossing gaan onder de hamer.

Bron: BuzzE