

Canadese verdachte inrijden op menigte had psychische problemen
VANCOUVER (ANP/RTR/AFP) – De 30-jarige man die ervan verdacht wordt met een auto op een menigte te hebben ingereden in de Canadese stad Vancouver, heeft een “aanzienlijke geschiedenis” van interactie met de politie en psychische hulpverleners. Dat meldt de politie. Een motief is nog niet bekend.
Bij het incident zijn zeker elf mensen omgekomen, meldt de politie, die eerder negen doden had gemeld. Het incident vond zaterdag plaats tegen het einde van een straatfestival, dat zich richtte op de Filipijnse gemeenschap.
De verdachte zou met een auto zijn ingereden op een plek waar foodtrucks stonden. Canadese media meldden dat tegen het einde van het evenement een wegblokkade was opgeheven en dat de auto hier doorheen zou zijn gereden en vervolgens versnelde.
Bron: ANP
Laatste nieuws



