

Witte Huis: Trump heeft onschuldige aandoening aan beenaders
WASHINGTON (ANP/AFP) – De Amerikaanse president Donald Trump is gediagnosticeerd met een chronische, maar onschuldige aderaandoening, meldde het Witte Huis donderdag. Trump liet zich medisch onderzoeken omdat zijn benen waren gezwollen.
De presidentiële lijfarts constateerde dat de 79-jarige Trump lijdt aan veneuze insufficiëntie, een aandoening waarbij beschadigde beenaders de bloedstroom niet goed reguleren, vertelde woordvoerder Karoline Leavitt aan verslaggevers. Ze noemde het een “onschuldige en veelvoorkomende aandoening”.
Leavitt reageerde ook op speculaties over recente foto’s waarop blauwe plekken te zien zijn op de hand van Trump. Die zouden zijn veroorzaakt door “lichte irritatie van het zachte weefsel door het veelvuldig schudden van handen en het gebruik van aspirine, dat wordt ingenomen als onderdeel van het standaard cardiovasculaire preventieregime”.
Bron: ANP
Laatste nieuws



