

Namen vijf kanshebbers op Hebban Thrillerprijs 2025 bekendgemaakt
De shortlist voor de zesde editie van de thrillerprijs van lezerscommunity Hebban.nl is bekendgemaakt. Een jury van meer dan honderd mensen selecteerde de vijf kanshebbers voor de prijs voor het spannendste boek. De winnaar van de Hebban Thrillerprijs 2025 wordt bekendgemaakt tijdens de Thriller Weken die op 1 juni starten.
De erfgenamen van A.C. Porter, De nomade van Anya Niewierra, De wraak van Balthazar van Jeroen Windmeijer, Huisgenoten van Marit Vanström en Verlaat de gevangenis zonder betalen van Marjolein van der Gaag staan op de shortlist.
Voor Porter, Vanström en Van der Gaag is het de eerste keer dat zij zijn genomineerd. Windmeijer was één keer eerder genomineerd. Niewierra won de prijs twee keer eerder, met haar boeken Het Bloemenmeisje en De Camino.
Lex Noteboom won met zijn boek De Man met Duizend Gezichten de editie van vorig jaar.
Bron: BuzzE
Laatste nieuws



