

SD Worx – Protime met Wiebes en Van der Breggen in Tour Femmes
VANNES (ANP) – Wielerteam SD Worx – Protime gaat met Europees kampioene Lorena Wiebes, wereldkampioene Lotte Kopecky en Anna van der Breggen vooral op jacht naar etappesucces in de Tour de France Femmes. De ploeg zegt ook van dag tot dag te kijken naar de klassementsmogelijkheden van Kopecky en eventueel Van der Breggen.
Het drietal krijgt in de Tour de Nederlandse rensters Mischa Bredewold en Femke Gerritse mee. Daarnaast start de Hongaarse Blanka Vas en de Italiaanse Elena Cecchini, volgens sportief directeur Danny Stam de wegkapitein van de ploeg.
De ploeg meldt het oorspronkelijke plan om met Kopecky als enige leider voor het klassement te gaan, los te laten. De Belgische moest eerder deze maand in de Giro d’Italia Women afstappen met rugproblemen. Bij Le Grand Départ in Vannes gaat het team nu van start met als doel om zoveel mogelijk ritten te winnen.
Bron: ANP
Laatste nieuws



