
Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel
ROME (ANP) – Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn “samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt”, bevestigt Sporrel. “We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor.”
Griekspoor (28) en Sporrel werkten sinds begin dit jaar samen. De beste tennisser van Nederland voegde de Belg Xavier Malisse in april toe aan zijn begeleidingsteam, maar daar kwam al diezelfde maand een einde aan.
Sporrel was de opvolger van de Belg Kristof Vliegen, van wie Griekspoor eind oktober afscheid nam. Sporrel kwam over van tennisbond KNLTB.
‘Voorlopig alleen’
Griekspoor oogde vrijdag gefrustreerd tijdens zijn verloren duel met de Fransman Arthur Fils in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome (6-2 6-2). De Nederlander botvierde zijn frustraties op zijn rackets en kreeg daar een strafpunt voor.
Griekspoor laat weten dat hij nog niemand op het oog heeft als vervanger voor Sporrel. “Ik ga het voorlopig alleen doen.” De Nederlander bereidt zich voor op Roland Garros, het tweede grandslamtoernooi van het jaar dat over twee weken begint.
Sporrel heeft “plannen genoeg” voor zichzelf. “Maar ik laat eerst het een en ander eens rustig op me afkomen.”
Bron: ANP
Laatste nieuws



